ÖVRIGT / Diverse / Fat 10346013
nr 1034 6013
Fat
rostfritt & förgyllt, formgivare Sigurd Persson, Cultura Metal, Helsingborg, signerad -41, 45x45
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:10:10
14/4 14:54:18
- Klassiska